Yandex

TESTLER

moxo-dikkat-testi

MOXO DİKKAT TESTİ

MOXO Çocuk testi, özel olarak 6-12 yaş arası çocuklar için tasarlanmış olup, uzmanlar için DEHB tanısı ve hasta gözlem süreçlerinde yardımcı bir araç görevi görmektedir.

rorschach testi

ÇOCUKTA RORSCHACH TESTİ

Klinik psikolojik testler içinde Rorschach kişilik testi dünya üzerinde yaygın tanınması ve kullanılmasına bağlı olarak özel bir testtir, değerlendirilmesi ile elde edilen veriler açısında da oldukça zengindir.

cat testi

C.A.T (Children’s Apperception Test)

C.A.T projektif bir testtir. Bireysel farklılıkların dinamik açıdan araştırılmasında kullanılan, kişiliği inceleyen yöntemlerden biridir.

loisa düss testi

LOUISA DÜSS PSİKANALİTİK HİKAYELER TESTİ 

Çocuklar için hazırlanan 10 küçük hikayeden oluşan bu test, çocukların bilinçdışı çatışmalarını yansıtan analitik testlerdendir.

GOOD-ENOUGH

GOOD-ENOUGH VE KAREN MACHOVER TESTİ

Resim var olma, kendini ortaya koyma, çevre hakkında bir tepki oluşturma ve özellikle çocuk için temel bir iletişim ve ifade şeklidir

zeka testi

WECHSLER ÇOCUKLAR İÇİN ZEKÂ ÖLÇEĞİ (WÇZÖ- IV )

Wechsler çocuklar için zeka ölçeği- IV ( WÇZÖ-IV) bireysel olarak uygulanan ve 6 yaş 0 ay ile 16 yaş 11 ay yaş aralığındaki çocukların bilişsel yeteneklerini ölçen, klinik ölçme aracıdır. Bu ölçek Wechsler Çocuklar için Zeka ölçeği III’ün yenilenmiş halidir.

WhatsApp'dan ulaşın.
💬 Buradayız 😊
Merhaba 👋
Powered by