Yandex

Hizmet Alanlarımız

Yetişkin hayatına giden yolda edindiğimiz her tecrübe gelecekteki kişiliğimizi ve hayatımızı etkilemektedir.

Yetişkin hayatında karşılaşılan bir çok problemin ( iş, eş, aile, arkadaşlık ilişkileri vb) kaynağı çocukken edindiğimiz deneyimlerden, travmalardan ya da olumsuz inançlardan oluşmaktadır.

Yetişkin terapisi, eş terapisi, aile terapisi gibi yöntemler ile güncel sorunlar çözümlenmekte fakat bu alanda dahi çalışılan temel konular hep çocukluk yaşantıları olmaktadır.

Amacımız;

Çocukluk yaşantısında ortaya çıkan sorunlara bilimsel ve etik çerçevede çözüm bulabilmek ve yetişkinliğe giden yolda çocukların mutlu, sağlıklı ve başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlamaktır.

Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi alanında uzman ekibiyle birlikte Çocuk – Ergen, Yetişkin, Ebeveyn Danışmanlığı ve Çift Terapisi hizmeti vermektedir.

aile-olmak

Aile Terapisi

Aile terapisi, ailenin karşılaştığı güçlüklerle bir bütün olarak baş edebilmesi için ailenin psiko-sosyal yönden desteklenmesi esasına dayalı bir tedavi yaklaşımıdır.

psikodrama

Çocuk Terapisi

Kısa açıklama bu alan gelebilir..a asdmkasd asd. asdasmd sad

cocukluk-otizmi1

Testler

Merkezimizde Gelişim Tarama Testleri, Ruhsal Değerlendirme Testleri ( Projektif Testler), Zeka Testleri ve Dikkat Testleri uygulanmaktadır.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın.

Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi

Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad.
Sütunlu Konak No:41 Kat:3, D:13, 34147
Bakırköy/İstanbul

0 850 840 90 10
0 530 232 90 10

info@cocukterapisi.com
www.cocukterapisi.com

WhatsApp'dan ulaşın.
💬 Buradayız 😊
Merhaba 👋
Powered by